Ubytování Horal Trutnov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Skřivánčí, Trutnov 54101

Nově zrekonstruované Ubytování Horal naleznete v klidné části, přesto nedaleko centra města Trutnova. Ubytování tří kategorií je rozděleno do dvou samostatných budov. V ubytovně B1 je umístěno 24 vybavených apartmánů, v budově B2 pak 28 pohodlných pokojů se společným sociálním zařízením. Recepce je se svými službami a úschovou zavazadel v provozu nepřetržitě. V objektu nechybí ani vybavená kuchyňka a společenská místnost. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování Horal Trutnov On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán 1+KK
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Apartmán 2+KK

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování Horal Trutnov Pokoje

V budově B1 je 8 apartmánů s vlastní koupelnou, plně vybavenou kuchyňkou, balkonem a dvěma ložnicemi a dále 16 apartmánů s jednou ložnicí. Dalších 28 dvou a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 84 lůžek je umístěno v ubytovně B2. Pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. K vybavení budovy patří také prádelna s automatickými pračkami a prostory k odkládání lyží, kol apod.

Ubytování Horal Trutnov Gastronomie

Apartmány Ubytování Horal mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit stravování. Ostatní hosté z pokojů si mohou uvařit ve společné, plně vybavené kuchyni. Ubytování sídlí v blízkosti supermarketu. Pro další gurmánské zážitky se mohou hosté vydat do centra města, kde se nacházejí restaurace a další gastronomická zařízení. 

Ubytování Horal Trutnov Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování Horal Trutnov Dostupnost

Ubytování Horal má ideální polohu v blízkosti městské hromadné dopravy, vlakového i autobusového nádraží. Zastávka městské hromadné dopravy je vzdálena pouhé 2 minuty, autobusové nádraží 9 minut, vlakové nádraží pak 10 minut.

Ubytování Horal Trutnov Okolí

Město Trutnov naleznete v Krkonošském podhůří na řece Úpě. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Za návštěvu jistě stojí arciděkanský kostel Narození Panny Marie, arboretum, 18 kilometrů vzdálená zoologická zahrada a safari ve Dvoře Králové nad Labem, zámek Kuks, 25 minut autem vzdálené Adršpašsko-teplické skály a lyžařský areál Pec pod Sněžkou.

Ubytování Horal Trutnov

Skřivánčí, Trutnov
Zobrazit celou mapu